Ceturtdiena, 23. Novembris 2017.
Jautājums Jums!

Apsveicam skatuves runas konkursa uzvarētājus

1.-3. klašu grupā

1. vieta - Alise Liģere - 1.b klase, Kristaps Deivis Secis - 2.b klase

2. vieta - Terēze Tursa - 3.b klase, Madara Trautmane - 2.b klase

3. vieta - Gustavs Brižs - 1.b klase, Marta Zomerfelde - 3.b klase

4.-6. klašu grupā

1. vieta - Katrīna Agate Baranovska - 4.a klase

2. vieta - Selma Agneta Zviedre - 6.a klase, Marta Upmace - 4.b klase

3. vieta - Oskars Trautmanis - 4.a klase, Nora Lediņa - 4.a klase, Zlata Taivokainena - 6.a klase

Atzinība - Elīna Blumberga - 4.a klase, Eduards Zivtiņš - 4.a klase, Alise Jermaka - 5.a klase

7.-9. klašu grupā

1. vieta - Adrija Silva Kukuvasa - 8.b klase

2. vieta - Anna Kārkliņa - 8.a klase

3. vieta - Mareks Homčenko - 7.b klase

Atzinība - Marts Suveiza - 8.b klase, Austra Svikle - 7.b klase, Grēta Jirgena - 7.a klase

10.-12. klašu grupā

1. vieta - Anastāsija Jermakova - 12.b klase

2. vieta - Arnela Murugova - 11.a klase

3. vieta - Dārta Elīna Vītoliņa - 10.a klase, Lauma Dičkovska - 12.b klase

Paldies visiem, kuri piedalījās, kā arī vecākiem un skolotājiem, kuri palīdzēja sagatavoties

Apsveicam

Elīzu Čašu (10.a) par 1. vietu novada un 2. vietu Valsts mūzikas olimpiādēs

Rūdolfu Pļaviņu (12.a) - skolēnu ZPD novada konferencē 1. vieta, valstī 3.vieta

Artūru Brūnu (8.a) - skolēnu ZPD novada konferencē 2.vieta, valstī Atzinība par izcilu debiju zinātnē

Sveicam skolotājus par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanai olimpiādēm - Vēsmu Vijupi, Ligiju Ķemeri, Aiju Dimzu

Apsveicam

pilsētas olimpiāžu laureātus sākumskolā:

Helēna Simsone (2.b) – atzinība

Oskars Trautmanis (3.a) – atzinība

Alise Jermaka (4.a) – atzinība

Sindija Beitnere (4.a) - atzinība

Skolas olimpiāžu uzvarētāji sākumskolā:

1. klašu kombinēta satura olimpiādē

Marta Trautmane (1.b klase)1. vieta

Zane Vilne (1.a klase)2. vieta

Matīss Lejiņš (1.a klase)3. vieta

2.klašu kombinēta satura olimpiādē

Terēze Tursa (2.b klase)1. vieta

Helēna Simsone (2.b klase)2. vieta

Līna Siliņa (2.a klase)3. vieta

3.klašu kombinēta satura olimpiādē:

Oskars Trautmanis (3.a klase)1. vieta

Marija Zaļuma (3.b klase)2. vieta

Eduards Zivtiņš (3.a klase)3. vieta

4.klašu matemātikas olimpiādē:

Renārs Strazdiņš (4.a klase)1. vieta

Kristofers Gailītis (4.b klase)2. vieta

Alise Jermaka (4.a klase)3. vieta

4. klašu latviešu valodas olimpiādē:

Alise Jermaka (4.a klase) un Sindija Beitnere (4.a klase)1. vieta

Normena Līva Apse (4.b klase)2. vieta

Anna Zorgenfreija (4.a klase)3. vieta

Sveicam 2016./2017.mācību gada Jūrmalas pilsētas olimpiāžu uzvarētājus!

Mūzikā
1. vieta Elīzai Čašai 10.a kl.

Paldies skolotājai Aijai Dimzai par sagatavošanu olimpiādei.

Ģeogrāfijā
Atzinība Artūram Niedrītim 10.a kl.

Paldies skolotājai Ligijai Ķemerei par sagatavošanu olimpiādei.

Matemātikā
2. vieta Frederihs Kronbergs 5.b kl. un 3. vieta Tomam Krastam 5. b kl.

Paldies skolotājai Livijai Žagarei par sagatavošanu olimpiādei.

Bioloģijā
1.vieta Ievai Pauniņai 11.a kl.2.vieta Mārtiņam Ernstsonam 11.a kl.
3.vieta Ivaram Grinbergam 10.a kl. Atzinība Artūram Niedrītim 10. kl.

Paldies skolotājai Vēsmai Vijupei par skolēnu sagatavošanu olimpiādei.

Vācu valodā
Atzinība Ievai Aplokai 11.a kl.

Paldies skolotājai Solvitai Zundai par sagatavošanu olimpiādei.

Latviešu valoda un literatūra
Atzinība Kristīnei Liliānai Tomelei 11.b kl.

Paldies Latviešu valodas un literatūras skolotājai A.Brūnai par sagatavošanu olimpiādei.

SVEICAM 2015./2016. m. g. LAUREĀTUS!

12. klases skolēni ieguva II pakāpes diplomu Latvijas skolēnu 40. zinātniskajā konferencē Gints Dakša, Artūrs Beļājevs, Evija Cibuļska

vadītāja A.Bruņeniece

III pakāpes diplomu ieguva 12. klases skolnieces Anda Eliāna Brante, Evija Cibuļska un 11. klases skolniece Gabriela Dzene

vadītāja D.Ratniece

Par teicamām sekmēm naudas balvas saņēma 23 izglītojamo, kuru vidējais vērtējums bija virs 8,5

SVEICAM 2015./2016. m. g. PILSĒTAS OLIMPIĀŽU UZVARĒTĀJUS!

Latviešu valodas un literatūras olimpiādē
3.vietaGints Dakša (Aija Meiere), Zanda Elīna Brante (Irita Embrekte)
Matemātikas olimpiādē
3.vietaRoberts Leonārs Svarinskis (Velga Krastiņa)
Informātikas (programmēšanas) olimpiādē
1.vietaRoberts Leonārs Svarinskis (Andris Urbacāns)
Fizikas olimpiādē
1.vietaRoberts Leonārs Svarinskis (Ausma Bruņeniece), 2.vietaGints Dakša (Ausma Bruņeniece),3.vietaEvija Cibuļska (Ausma Bruņeniece)
Vēstures olimpiādē
AtzinībaBruno Briekmanis, Artūrs Niedrītis (Mārtiņš Āboliņš), Eduards Artūrs Štrodahs (Dina Ratniece)
Matemātikas olimpiādē
2.vietaToms Krasts (Ilona Torstere)
Mūzikas olimpiādē
2.vietaArtūrs Brūns (Maija Rozenberga), AtzinībaElizabete Sēle, Anastasija Čaša (Maija Rozenberga)
Krievu valodas olimpiādē
2.vietaElīza Čaša, Anna Vostrikova (Vija Zaikovska), 3.vietaGints Dakša (Larisa Volodjkova), Arneta Murugova (Vija Zaikovska), AtzinībaNatālija Balašova (Vija Zaikovska)
Skatuves runas mākslas konkursā
1.vietaJānis Krasts (Edvīns Rāfelds), 2.vietaNatālija Zacmane (Edvīns Rāfelds)
4. klašu matemātikas olimpiādē
2.vietaToms Krasts (Ilona Torstere)
Kombinētā satura olimpiādē
2.vietaSindija Beinere (Vija Zaikovska), 3.vietaEmma Rušiņa (Agita Pētersone)AtzinībaHarijs Goldmanis (Aija Liģere)

Mācību sasniegumi 2014./2015. mācību gadā

Sveicam mācību priekšmetu olimpiāžu , konkursu un sacensību uzvarētājus!

Vides projektu olimpiāde
1.vieta Elīza Dzērve, Ivars Grinbergs (Vēsma Vijupe)
Zinātniski pētnieciskie darbi
1.vieta Evija Cibuļska, Dāvis Rudzītis, Valters Jēkabsons (Ausma Bruņeniece), Atzinība Nora Ņukša (Ligija Ķemere), Zanda Brante, Elīna Galiņa (Vēsma Vijupe)
Latviešu valodas un literatūras olimpiāde
1.vieta Diāna Anna Kreicberga (Aija Meiere), Zanda Brante (Irita Embrekte), Atzinība Zenta Nellija Purviņa (Edvīns Rāfelds)
Vācu valodas un angļu valodas olimpiādes
1.vieta Gints Dakša (Janīna Čekstere), 3.vieta Laura Pavlova (Solvita Zunda), Atzinība Evijas Cibuļska (Janīna Čelstere), Artūrs Niedrītis, Aleksis Baumanis (Solvita Zunda)
Matemātikas olimpiāde
3.vieta Justs Jāzeps Zaļums, Atzinība Reinis Rudzītis (Anita Matuzāne)
Fizikas olimpiāde
3.vieta Ritvars Puriņš, Atzinība Gints Dakša (Ausma Bruņeniece)
Ģeogrāfijas olimpiāde
2.vieta Eduards Artūrs Štrodahs, 3.vieta Gints Dakša, Atzinība Ritvars Puriņš (Ligija Ķemere)
Latvijas un pasaules vēstures olimpiāde
1.vieta Diāna Anna Kreicberga, 2.vieta Elīna Vestmane (Dina Ratniece)
Mūzikas olimpiāde
1.vieta Artūrs Brūns (Maija Rozenberga)

Izvirzīti piedalīties valsts olimpiādēs

Latviešu valodas un literatūras, kā arī Latvijas un pasaules vēstures olimpiādēm
Diāna Anna Kreicberga
Vides projektu olimpiāde
Elīza Dzērve
Zinātniskie pētniecisko darbu olimpiāde (fizikā)
Evija Cibuļska
Zinātniskie pētniecisko darbu olimpiāde (fizikā)
Dāvis Rudzītis
Zinātniskie pētniecisko darbu olimpiāde (fizikā)
Valters Jēkabsons

Sākumskolas olimpiāžu uzvarētāji

2.klases kombinēta satura olimpiāde
3.vieta Sintija Beitnere (Antra Kreišmane)
3.klases kombinēta satura olimpiāde
3.vieta Frederiks Kronbergs (Ilona Torstere)
3.klases kombinēta satura olimpiāde
3.vieta Selma Agneta Zviedre (Zaiga Jansone)
3.klases kombinēta satura olimpiāde
Atzinība Toms Krasts (Ilona Torstere)
4.klases latviešu valodas olimpiāde
3.vieta Agnese Flugina (Līvija Žagare)
4.klases matemātikas olimpiāde
Atzinība Emīls Lecinskis (Līvija Žagare)
4.klases matemātikas olimpiāde
Atzinība Mareks Homčenko (Līvija Žagare)

Mācību sasniegumi 2013./2014. mācību gadā

Olimpiāžu laureāti:
Sveicam mācību priekšmetu olimpiāžu, konkursu un sacensību uzvarētājus!

Krievu valodas (svešvalodas) 20.olimpiāde
2.vieta Gints Dakša (Svetlana Pionteka)
Vācu valodas 44.olimpiāde 10.-12.klasēm
1.vieta Aleksis Stežko (Solvita Zunda)
Vides projektu 19.olimpiāde
1.vieta Elīza Dzērve (Vēsma Vijupe)
Vides projektu 19.olimpiāde
2.vieta Liene Braunberga (Ligija Ķemere)
Fizikas 64.olimpiāde 9. – 12.klašu skolēniem
2.vieta Gints Dakša (Ausma Bruņeniece)
Fizikas 64.olimpiāde 9. – 12.klašu skolēniem
3.vieta Karlīne Žvīgure (Mārtiņš Gulbis
Latviešu valodas un literatūras 40.olimpiāde 11.-12.klasēm
3vieta. Rebeka Stalidzāne (Aija Meiere)
Latviešu valodas un literatūras 40.olimpiāde 11.-12.klasēm
3.vieta Baiba Erba (Aija Meiere)
Matemātikas 64. olimpiāde 5.-8.klasēm
3.vieta Artūrs Brūns (Velga Krastiņa)
Ģeogrāfijas 30.olimpiāde 11. un 12.klasēm
1.vieta Aleksis Stežko (Ligija Ķemere)
Vēstures 20.olimpiāde 9. un 12.klašu skolēniem
2.vieta Aleksis Stežko (Dina Ratniece)
Jūrmalas pilsētas III Atklātās mūzikas olimpiādes 2. posms
3.vieta Agnese Čimale (Maija Rozenberga)
Jūrmalas pilsētas III Atklātās mūzikas olimpiādes 2. posms
2.vieta Anete Kārkliņa (Maija Rozenberga)
Jūrmalas pilsētas III Atklātās mūzikas olimpiādes 2. posms
3.vieta Katrīna Krūmiņa (Maija Rozenberga)

ATZINĪBAS

Ritvars Puriņš Par sasniegumiem Valsts fizikas 64. olimpiādē, par sasniegumiem Jūrmalas skolēnu ZPD konkursā Fizikas sekcijā. (Ausma Bruņeniece))
Gints Dakša Par sasniegumiem Valsts ķīmijas 55. olimpiādē, Valsts matemātikas 64. olimpiādē. (Inta Pauliņa un Velga Krastiņa))
Vanda Viktorija Jākobsone Par sasniegumiem Valsts latviešu valodas un literatūras 40. olimpiādē. (Agrita Brūna))
Evija Cibuļska Par sasniegumiem Valsts matemātikas 64. olimpiādē. (Anita Matuzāne))
Sandra Nonberga Par sasniegumiem Valsts ģeogrāfijas 30. olimpiādē, par sasniegumiem Jūrmalas pilsētas skolēnu ZPD konkursā Politoloģijas sekcijā. (Ligija Ķemere))
Elizabete Siliņa Par sasniegumiem Jūrmalas pilsētas Krievu valodas olimpiādē. (Vija Zaikovska))
Sabīne Fjodorova Par sasniegumiem Valsts krievu valodas (svešvalodas) 20. olimpiādē. (Svetlana Pionteka))
Ieva Aploka Par sasniegumiem Valsts vācu valodas 44. olimpiādē. (Solvita Zunda))

DIPLOMI

Frederiks Rūdolfs Kronbergs 1.vieta Jūrmalas pilsētas kombinēta satura olimpiādē. (Ilona Torstere)
Rūdolfs Pļaviņš 2. vieta Jūrmalas pilsētas 8. kl. angļu valodas atklātajā olimpiādē. (Astra Pildiņa)
Rolands Liepiņš 2. vieta Jūrmalas pilsētas 8. kl. angļu valodas atklātajā olimpiādē. (Janīna Čekstere)
Toms Krasts 3. vieta Jūrmalas pilsētas kombinētā satura olimpiādē. (Ilona Torstere)
Ance Nonberga 3. vieta Jūrmalas pilsētas vizuālās mākslas olimpiādē. (Dina Ratniece)
Vides projektu olimpiāde

3. vieta un bronzas medaļa - Elīzai Dzērvei skolotāja Vēsma Vijupe

Jūrmalas pilsētas Skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konkursa uzvarētāji

Beate Baumane, Edgars Grinbergs darba nosaukums „Vēdināšanas ietekme CO2 līmeņa regulēšanā telpā” skolotājs Vēsma Vijupe 1. vieta dalība reģionālajā konkursā Pierīgā
Gints Dakša darba nosaukums „Patiesais cukura daudzums dzērienos” skolotājs Inta Pauliņa 1.vieta dalība reģionālajā konkursā Pierīgā
Roberts Kalniņš darba nosaukums „Enerģijas taupīšana mājsaimniecībās” skolotājs Vēsma Vijupe 1.vieta dalība reģionālajā konkursā Pierīgā
Aleksis Stežko, Rolands Naruševičs darba nosaukums „Grupas ietekme” skolotājs Dina Ratniece 1.vieta dalība reģionālajā konkursā Pierīgā
Raela Vītola darba nosaukums „Sitamais mūzikas instruments „Rimba Tubes”” skolotājs Mārtiņš Gulbis 1.vieta dalība reģionālajā konkursā Pierīgā
2002.g. Vides izglītība - Atzinība M.Rudevics
2002.g. Vides izglītība - Atzinība H.Zvaigzne
2003.g. Vides izglītība - Atzinība M.Tūna
2005.g. Vides izglītība - sudraba medaļa - L.Liepiņš
2005.g. Vides izglītība - bronzas medaļa pasaules olimpiādē - L.Liepiņš
2006.g. Vides izglītība - bronzas medaļa - M.Rudevics
2006.g. Bioloģija - sudraba medaļa - J.Bezdelīga
2007.g. Bioloģija - bronzas medaļa - J.Bezdelīga
2007.g. Vides izglītība - Atzinība - R.Ciekurs
2008.g. Vides izglītība - bronzas medaļa J.Rudevics
2009.g. Bioloģija - bronzas medaļa - K.Meidrops
2009.g. Vides izglītība - bronzas medaļa - L.Putniņš
2009.g. Veselības zinātne - sudraba diploms - D.Dančuka
Skolotāja Vēsma Vijupe
2003.g. Vides izglītība - sudraba medaļa - P.Janisels
2003.g. Vides izglītība - sudraba medaļa - P.Janisels
2009.g. Politika un tiesības - Atzinība - E.Elferts
Skolotāja Ligija Ķemere
2004.g. Latviešu valoda - atzinība - L.Baldiņa
Skolotāja Dace Vancāne
2006.g. Vēsture - Atzinība - A.Hiršs
Skolotājs Mārtiņš Āboliņš
2006.g. Vācu valoda - Atzinība - J.Ločmelis
Skolotāja Benita Ločmele
2007.g. Latviešu valoda un literatūra - Atzinība - L.Baldina
Skolotāja Dzintra Janisela
2010.g. Vides izglītība - bronzas medaļa - O.Stulbergs
2010.g. Vides izglītība - Atzinība - I.Bulgaks
2011.g. Vides izglītība - zelta medaļa - U.Majors

Tiešsaistē :

Reģistrēti lietotāji tiešsaistē : 81